Džibutsko

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Džibutsko

Nemovitosti na prodej v Džibuti

 Džibutsko se nachází v Africkém rohu a je zemí, která hraničí s Eritreou na severu, Etiopie na západě a na jihu a Somálskem na jihovýchodě. V Džibuti se nachází jedna z nejslabších vodních nádrží na světě: Jezero Assal, které se nachází v poušti Danakil. Jeho hlavním městem je Džibutsko, které se nachází v pobřežní oblasti Džibutsko, v zálivu Tadjoura. Většina obyvatel celé země zde žije, protože se jedná o větší město a nachází se podél důležité námořní obchodní cesty mezi Rudým mořem a Adenským zálivem a je hlavním přístavem pro dovoz a vývoz.

 

Hlavní město je skvělým místem, kde hledat nemovitosti k prodeji v Džibuti, protože se očekává, že v roce 2019 vzroste přibližně o 7%, zejména díky rostoucím investicím do infrastruktury, včetně přístavů a ​​elektrické železnice spojující Džibutsko s Etiopií.

 

Vláda má v úmyslu rozvíjet trh s nemovitostmi v zemi, natolik, že zřídila státního tajemníka pro výstavbu ve svém ministerstvu bydlení a rozvoje měst, což je důvod, proč vám doporučujeme koupit nemovitost k prodeji v Džibuti.

Příznivý okamžik na trhu s nemovitostmi je také podpořen stabilním politickým podnebím a silným růstovým zabezpečením, takže doba investování do nemovitostí na prodej v Džibuti je velmi příznivá a pro investory do nemovitostí existují značné příležitosti.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB